Kozioł znaleziony przy ul. Nadwiślańskiej

Kozioł znaleziony przy ul. Nadwiślańskiej Środa, 22 września 2021 W pobliżu składowiska odpadów komunalnych przy ulicy Nadwiślańskiej został znaleziony kozioł. Urząd Miasta Oświęcim prosi właściciela zwierzęcia o kontakt z Wydziałem Gospodarki Miejskiej (II piętro, pok. nr 31).

Urtudnienia w ruchu w Dworach Drugich

Urtudnienia w ruchu w Dworach Drugich Czwartek, 7 maja 2020 Starostwo Powiatowe informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym w Dworach Drugich.

Przetarg na samochód dla OSP Dwory Drugie

Przetarg na samochód dla OSP Dwory Drugie Piątek, 25 października 2019 Ochotnicza Straż Pożarna w Dworach Drugich ogłosiła przetarg na dostawę lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Termin składania ofert to 30 października 2019, godzina 12:00.

Remonty Remiz OSP w Gminie

Remonty Remiz OSP w Gminie Piątek, 20 maja 2016 Rozpoczęły się prace remontowe w Remizach OSP Brzezinka oraz OSP Dwory Drugie. W ramach inwestycji zostaną przeprowadzone inwestycje związane m.in.: z garażami jednostek OSP, na łączną kwotę ponad 90 tysięcy złotych.

60-lecie OSP Dwory Drugie

60-lecie OSP Dwory Drugie Poniedziałek, 27 czerwca 2016 Organizatorzy zapowiadali jubileusz z pompą. Dotrzymali słowa. Nie przewidzieli jednak, jakiego szczególnego znaczenia nabierze pompa w sobotnie popołudnie 25 czerwca. Część oficjalna odbyła się zgodnie z planem, mimo że żar lał się z nieba. Ale festyn przerwała gwałtowna burza. Zabawę można było podjąć, dopiero upewniwszy się, że nikt nie ucierpiał.

Dwory Drugie - Zebranie wiejskie

Dwory Drugie - Zebranie wiejskie Wtorek, 24 lutego 2015

Zaproszenie na zebranie wiejskie ...

Dwory Drugie - Zebranie Wiejskie Wyborcze

Dwory Drugie - Zebranie Wiejskie Wyborcze Wtorek, 13 stycznia 2015

Zaproszenie na zebranie wiejskie wyborcze ...

Dwory Drugie - Jubileuszowa babska biesiada

Dwory Drugie - Jubileuszowa babska biesiada Piątek, 28 lutego 2014

W Tłusty Czwartek, na 20., jubileuszowej edycji babskiej biesiady, hucznie bawiły się panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Miasta i Gminy Oświęcim. Śmiechu było co niemiara, bo gospodynie kolejny już raz udowodniły, że nieobce jest im kabaretowe zacięcie, a i dystansu do siebie im nie brakuje ...

Dwory Drugie - Biesiada Dworska

Dwory Drugie - Biesiada Dworska Poniedziałek, 17 lutego 2014

W sobotni wieczór 15 lutego br. w Dworach Drugich ponad 100 osób bawiło się na "II Dworskiej Biesiadzie z Amorkiem" zorganizowanej przez Koło Gospodyń Wiejskich ...

Dwory Drugie - Kulig

Dwory Drugie - Kulig Czwartek, 6 lutego 2014

Kolejny raz mieszkańcy Dworów Drugich wyruszyli w góry na kulig. Tym razem byliśmy w Bukowinie Tatrzańskiej ...