Dwory Drugie: przebudowa odcinka ul. Białej

Dwory Drugie: przebudowa odcinka ul. Białej Czwartek, 2 marca 2023 Modernizacja ok. 60-metrowego odcinka ulicy Białej w Dworach Drugich kosztowała niemal 70 tys. zł. Inwestycja została częściowo sfinansowana ze środków sołeckich.

Dzień seniora w Dworach Drugich

Dzień seniora w Dworach Drugich Wtorek, 27 września 2022 Na spotkanie w Domu Ludowym przy ulicy Oświęcimskiej zaproszeni zostali mieszkańcy Dworów Drugich, którzy szczycą się odpowiednim peselem. Ostatnią sobotę września spędzili w biesiadnym klimacie na Dniu Seniora.

Zebranie wiejskie, 3 września 2021

Zebranie wiejskie, 3 września 2021 Poniedziałek, 11 października 2021 Sprawozdanie z zebrania wiejskiego 3 września br.
Zawiera m.in. informacje o decyzjach ws. funduszu sołeckiego, o najważniejszych dyskutowanych sprawach i zgłoszonych przez uczestników wnioskach.

Dwory Drugie – ul. Łopianowa wyremontowana

Dwory Drugie – ul. Łopianowa wyremontowana Czwartek, 29 lipca 2021 Wyremontowany został ok. 140-metrowy odcinek tej gminnej drogi, od skrzyżowania z Oświęcimską do ul. Nagietkowej.

Ogłoszenie: Gminne przewozy pasażerskie z Dworów Drugich do Oświęcimia

Ogłoszenie: Gminne przewozy pasażerskie z Dworów Drugich do Oświęcimia Środa, 7 lipca 2021 W grudniu 2021 r. gmina Oświęcim przystąpi do wyboru wykonawcy publicznego transportu zbiorowego na linii Dwory Drugie – Oświęcim – Dwory Drugie.

Dwory Drugie: odremontowany garaż OSP

Dwory Drugie: odremontowany garaż OSP Piątek, 29 maja 2020 Strażacy z Dworów Drugich uznali, że nowy wóz bojowy kupiony jesienią powinien być garażowany w lepszych warunkach. Własnymi siłami i własnych sumptem odnowili garaż w remizie przy ul. Oświęcimskiej.

Ul. Leśna w miejcowości Las zamknięta od 2 kwietnia

Ul. Leśna w miejcowości Las zamknięta od 2 kwietnia Piątek, 27 marca 2020 Ul. Leśna w miejscowości Las, na odcinku od granicy z Dworami Drugimi do mostu na kanale Wisły włącznie, zostanie zamknięta 2 kwietnia. Przyczyną jest przebudowa drogi powiatowej nr 1895K w na terenie Przeciszowa.

archiwum wiadomości